اخذ کد(EORI CODE)  / کد شناسایی ایرو در سریعترین زمان

 با توجه به تغییر و تحولات اقتصادی وسیاسی در اروپا، تمام شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی جاده‌ای که تمایل به تردد ازمسیرهای اتحادیه اروپا را داشته باشند، می‌بایست کد EORI خودرا پیش‌تر نمایند. پیرو بخشنامه واحد کارنه تیر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران کلیه شرکتهای حمل و نقل بین المللی ملزم به اخذ کد EORI از یکی از گمرکات مجاز اتحادیه اروپا میباشند.

به گزارش روابط عمومي اتاق ايران، ‌علاوه برشرکت‌های حمل‌ونقل، صادرکنندگان و واردکنندگانی که به‌عنوان اظهارکننده کالا درگمرکات تلقی شوند نیز می‌بایست نسبت به کد مذکور اقدام كنند.

همکاران ما در هولدینگ آذرکیان، از طریق مکاتبات اداری و رسمی با چندین گمرک در کشورهای اتحادیه اروپا، قادر به دریافت کد EORI  در کوتاهترین مدت (1 الی 3 روز کاری) جهت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد. لذا در صورت تمایل به اخذ یورو کد (EORI CODE ) پس از تکمیل مدارک زیر با شماره 09156460251  (دهشیبی)  تماس حاصل فرمائید.

مدارک لازم:

1- تصویر پروانه فعالیت (جهت بررسی آدرس دقیق شرکت)
2- کد پستی دفتر مرکزی شرکت
3- تصویر کارت بازرگانی (پشت و رو)
4-تصویر کارت ملی مدیر عامل

پس از اخذ کد EORI  از یکی از گمرکات اتحادیه اروپا شما قادر خواهید بود اصالت و اعتبار کد را در وبسایت رسمی اتحادیه بررسی نمایید.  (وبسایت اتحادیه اروپا)

2 EORI NUMBER